0 (800) 40 7887
Зворотній дзвінок
Куди Вам передзвонити
Rabe
Rabe

Компанія RABE AGRI була заснована в 1889 році Ф. Клаузінгом і концентрувалася на виробництві не тільки плугів, а й іншого устаткування для сільськогосподарського обробітку ґрунту. Головний завод в Бад-Ессен був побудований як "Rabewerk" Генріхом Клаузінгом, потім в 1976 році було перенесено до Франції філія заводу. За останні 40 років компанія значно розширила свій модельний ряд, включивши в нього знаряддя для передпосівної обробки грунту, а також ротаційні борони і сівалки. За останні три роки середній товарообіг компанії склав 30 млн. Євро, 60% з яких склав експорт.В 2011 році Компанія Grégoire Besson повідомила про покупку компанії RABE AGRI р Бад Ессен, Німеччина, що спеціалізується на випуску плугів, дискових борін, культиваторів, ротаційних борін і сівалок.

Компанія налічує 6 заводів, розташованих в містах Моньфокон-Монтіні (Франція), Бер-генез (Франція), Кемпер (Франція), Ланже (Франція), Кані- Барвіль (Франція) і Анкона (Італія). Компанія має 5 філій в Великобританії, Канаді, Польщі, Росії, Україні, Китаї та широку дилерську мережу по всьому світу.

ABE AGRI була перейменована в RABE. Продукція, що випускається під цим широко відомим брендом, цінується за свою високу якість. Продаж техніки та запасних частин буде здійснюватися новою компанією RABE в Німеччині. Дане рішення дозволить компанії збільшити свої виробничі потужності, зберегти розвинену дилерську мережу, зокрема в Німеччині та Україні, розширити свій модельний ряд техніки.

Інша техніка