0 (800) 40 7887
Зворотній дзвінок
Куди Вам передзвонити
Case IH
Case IH

Команія CASE IH відраховує свою історію з 1831 року, коли Цирус Халл МакКормік (Cyrus Hall McCormick) розробив і зробив свою першу механічну молотарку.

У 1842 році винахідник Джером Кейс (Jerome Increase Case) (фото) заснував компанію Case в місті Расин для виробництва молотарок. Пізніше компанія отримала всесвітнє визнання як перший виробник парових двигунів для використання в сільському господарстві і, врешті-решт, перетворилася на найбільшого виробника парових двигунів і молотарок для зерна.

У 1863 році року Джером Інкріз Кейс (Jerome Increase Case) створює компанію JI Case & Company. Він бере в партнери трьох компаньйонів: Мессенію Ерскліна (Messena Ersklin), Роберта Бейкера (Robert Baker) і Стефана Булла (Stephen Bull). Надалі вони стають відомими як «Велика Четвірка».

У 1903/1910 роках філії компанії з'являються в інших країнах і континентах. У тому числі Кейс приходить і в імперській Росії.

Починається модернізація ліній і застосування нових досліджень в галузі механіки, що призводить до появи нових конкурентноспроможних машин і знарядь.

У 1985 році юридичний Департамент США схвалює придбання компанії CASE компанії International Harvester. Нова фірма CASE IH стає другим за розмірами виробником сільськогосподарської техніки в Північній Америці.

У 1963 році Кейс вже має 125 дилерів у Великобританії, Франції, Південній Африці та Австралії і 15 ліцензій на продаж в інших країнах.

У 1999 році компанія CASE IH стала частиною потужного концерну FIAT Group в складі нової компанії CNH (Case IH і New Holland).

Сьогодні підприємства концерну розміщені в багатьох країнах світу. Дилерська мережа компанії зростає з року в рік. Case IH представляє широкий спектр сільськогосподарських машин, тракторів, зерно-і кормозбиральних комбайнів, обприскувачів і ґрунтообробних машин самих передових технологій нашого часу із застосуванням електронного діагностики робочого процесу та безпілотним автоматичним водінням самохідних машин.

Трактори
Комбайни
Жниварки
Сівалки
Глибокорозпушувачі
Обприскувачі
Дискатори
Прес-підбирачі
Культиватори
Точне землеробство
Борони
Внесення добрив
Комбайни б/в
Сівалки б/в