0 (800) 40 7887
Зворотній дзвінок
Куди Вам передзвонити
Сервіс та гарантія
Сервіс та гарантія
Компанія «НФМ АГРО» має розвинену мережу центрів сервісного і гарантійного обслуговування техніки.

Відділ сервісного обслуговування існує з моменту появи офіційної техніки Case IH в Україні. Ми успішно працюємо вже 18 років і у нас є багаторічний досвід робіт в нашій галузі. Задоволені клієнти та їх довіра - це наша найбільша нагорода.

Наша ціль:

Основна мета нашого відділу - зменшення простою техніки і забезпечення безперебійної роботи.

Задачі:

  • введення в експлуатацію, навчання механізаторів правильної експлуатації і обслуговування техніки, демонстрація її роботи і можливостей;
  • максимально швидке і якісне усунення неполадок в стислі терміни;
  • діагностика несправності і оптимальні шляхи вирішення;
  • проведення капітальних ремонтів вузлів і агрегатів без скарг і рекламацій;
  • виховати покоління фахівців з якісно новим підходом до ремонтів.

Про нас

  • Мережа сервісних центрів розташована таким чином, що охоплює всю територію України. На сьогоднішній день майстерні для великовузлового ремонтів є в дванадцяти містах таких як: Дніпро, Нові Санжари (Полтавська обл.), Черкаси, Бориспіль, Харків, Краматорськ, Миколаїв, Одеса, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Ромни (Сумська обл.). Майстерні оснащені за всіма вимогами, що пред'являються до дилерів Case IH. Є весь необхідний інструмент і всі умови для дотримання технологічного процесу ремонтних робіт на рівні європейських стандартів. Всі регіональні бази сервісу розташовані так, що б до мінімуму скоротити час прибуття до клієнта.
  • Наш “автопарк швидкої допомоги” налічує 70 автомобілів оснащених всім необхідним обладнанням для діагностики і ремонту в польових умовах, включаючи сучасні засоби діагностування.
  • Штат сервісних фахівців налічує 75 висококваліфікованих співробітників, які проходять постійне і безперервне навчання, постійно покращуючи свою кваліфікацію і відточуючи вже наявний досвід. Кращі проходять навчання на базі Заводу-Виробника Case IH. Представники сервісної служби знаходяться в 16 областях України.
  • Навчання персоналу проводить доцент Дніпропетровського Аграрного Університету кафедри «Трактори і автомобілі», фахівець з технічного навчання - Рябенький Анатолій Миколайович. Тренер готує матеріали, розробляє програми з навчання, проводить тренінги, семінари, практичні заняття. Має дипломи, свідоцтва та сертифікати Університету CNH INDUSTRIAL. Компанія не шкодує коштів і часу, докладаючи максимальних зусиль для організації навчальних заходів з підготовки та підвищення кваліфікації своїх фахівців. Так само тренер проводить навчання для механізаторів при продажу техніки Case IH. При необхідності навчає клієнтів, які хочуть поліпшити навички по експлуатації техніки Case IH, що допоможе істотно продовжити термін її експлуатації.

Ми працюємо для ВАС!!!

Завантажити форму заявки на надання послуг з сервісу

Сервісна служба: