0 (800) 40 7887
Зворотній дзвінок
Куди Вам передзвонити
Про нас
официальный дистрибьютор техники case ih
официальный дистрибьютор техники case ih
официальный дистрибьютор техники case ih

ТОВ «НФМ АГРО» першим в Україні отримав статус офіційного дистриб'ютора сільськогосподарської техніки Case IH і успішно стартував на ринку сільгосптехніки. В даний час активи «НФМ АГРО» налічують в Україні 25 регіональних представництв, 15 сервісних центрів, 25 складів запасних частин і одну з найбільших в Україні технічних баз в Полтавській області. Центральний офіс компанії знаходиться в м. Дніпро.

- Крім Case IH, «НФМ АГРО» представляє на українському ринку лінійку причіпного обладнання інших виробників, а саме: Bednar, Bourgault, OLIMAC, Wishek, Top Air, Balzer, Dominoni і ін.

- Системи точного землеробства представлені Case IH, Trimble, Raven. Можливе придбання б/в техніки.

Фінансовий звіт

Послуги
Послуги:
Напрямок по наданню повного спектру послуг обробітку грунту і збирання врожаю. Власний мехзагін, оснащений високопродуктивними машинами і агрегатами, налічує понад 25 одиниць сільгосптехніки.
Навчання фахівців
Навчання фахівців:
На технічній базі в смт Нові Санжари (Полтавська обл.) Організована аудиторія для навчання фахівців всіх напрямків: сервісних інженерів, менеджерів з продажу, клієнтів, які придбали техніку.
Сервіс та гарантійне обслуговування
Сервіс та гарантійне обслуговування:
15 сервісних центрів, парк обладнаних сервісних автомобілів і більше 70 фахівців здатні оперативно реагувати на будь-які непередбачені ситуації, на всій території України. Сервісна служба здійснює дефектовку, діагностику, поточні, капітальні та аварійні ремонти.
Запасні частини
Запасні частини:
Система складів запчастин складається з 25 регіональних складів і Центрального складу в м Дніпро. Постійна наявність на складі більше 20 000 найменувань запчастин і мастильних матеріалів, професійні консультації по підбору та встановлення запасних частин. Оперативна система поставок запчастин під замовлення з Європи і Америки.

- Всі ці напрямки дозволяють компанії «НФМ АГРО» надавати найбільш вигідні умови не тільки з придбання, але і по обслуговуванню технічної бази аграріїв, вчасно реагувати на отримані заявки, надавати необхідну інформаційну підтримку.

image

Одним з найважливіших критеріїв при виборі постачальника техніки, є фінансові умови придбання. З 2003 року компанія «НФМ АГРО» є партнером одного з провідних банків України - КБ «ПриватБанк». Також ми пропонуємо індивідуальні програми фінансування - від передоплати в розмірі повної вартості до надання техніки в кредит або лізинг.

За 15 років роботи, «НФМ АГРО» неодноразово визнавали найкращим продавцем техніки CASE IH в Україні, багато разів нагороджувалася почесними дипломами за участь в національних виставках і ярмарках.