0 (800) 40 7887
Зворотній дзвінок
Куди Вам передзвонити
Holset
Holset

Піонер на ринку технічних розробок

Компанія Cummins Turbo Technologies знаходиться в авангарді технічного проектування, виробляючи одні з найбільш надійних і інноваційних турбокомпресорів, що виконують загальні для всього світу завдання щодо зниження викидів в атмосферу і скорочення споживання палива і собівартості експлуатації для двигунів робочим об'ємом від 3 до 120 літрів. Завдяки технічній досконалості, бездоганному виробництва і якісному післяпродажного обслуговування по всьому світу, марка Holset Turbochargers стала синонімом чудових турбокомпресорів і «розумного» управління потоками повітря.

60 років інновацій

Компанія Holset була заснована в Хаддерсфілді (Англія) в 1952 році, на сьогоднішній день вона є лідером з продажу турбокомпресорів на ринку комерційного автотранспорту. У нашому розпорядженні широку мережу інженерних, виробничих і сервісних центрів по всьому світу. Ми залучаємо талановитих розробників, які знають, як забезпечити високу якість продукції в різних країнах. Ми прагнемо довести до досконалості сучасні технології та розробляємо нові рішення разом з нашими клієнтами. Завдяки програмам інноваційного інжинірингу, з'явилася велика кількість надійних технічних рішень: перепускний клапан, змінна геометрія, силові турбіни, двоступеневі системи, компаундні системи, Турбодетандери з використанням енергії відпрацьованих газів і ін.

Професіоналізм в сфері систем двигуна

Входячи до складу групи компаній Cummins Components, ми залишаємося на передовій в сфері розробок систем двигуна, від подачі повітря до випуску вихлопних газів.

Правильна технологія

Компанія Cummins Turbo Technologies розробила найважливіші технічні рішення, в т.ч. турбокомпресори з фіксованою геометрією, з перепускним клапаном, із змінною геометрією, силові турбіни, двоступеневі системи, і новітнє рішення - турбодетандер з використанням енергії відпрацьованих газів. Завдяки тісній співпраці з клієнтами в широкому діапазоні ринкових сегментів, від легкого комерційного транспорту до судів і локомотивів вся продуктова лінійка Holset, від серії 150 до серії 1000, створювалася за принципом оптимізації ефективності та вартості володіння обладнанням.

Holset представляє проект щодо маркування упаковки турбокомпресорів і запасних частин Holset ідентифікаційними наклейками із захисною голограмою.

Завдяки впровадженню ідентифікаційних наклейок замовники забезпечені додатковим захистом від придбання неоригінальною продукції Holset.

За допомогою ідентифікаційної наклейки можна перевірити оригінальність купленої продукції Holset самостійно.

Ідентифікаційна наклейка не містить інформацію про продукцію Holset, але завдяки її рівнями захисту можна перевірити, чи є продукція Holset оригінальної чи ні.

  • Для перевірки оригінальності деталі вивчіть всі рівні захисту: різні властивості голограми, наявність просечек по краях, QR-код.
  • Перевірте наявність скретч-шару. Зітріть його, щоб дізнатися семизначний серійний номер наклейки.