0 (800) 40 7887
Зворотній дзвінок
Куди Вам передзвонити
Зернова сівалка CORSA CN
Bednar
Фотографія техніки може відрізнятися від обраної Вами комплектації
В наявності
Дізнатись ціну
Умови лізингу
Модель Corsa CN 6000 Corsa CN 8000 Corsa CN 9000
Робоча ширина 6 м 8 м 9 м
Транспортна ширина 3 м
Міжрядна відстань 12.5/16.7 см
Кількість насіннєвих сошників 48/36 шт. 64/48 шт. 72/54 шт.
Загальна вага 2200 – 3000 кг 2600 – 3600 кг 2800 – 3800 кг
Рекомендована потужність 150 – 200 к.с. 180 – 230 к.с. 200 – 250 к.с.

CORSA CN

ЗЕРНОВА СІВАЛКА ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ УМОВ

Навісна зернова сівалка CORSA CN продовжує працювати там, де зупиняються інші сівалки.

Навісна зернова сівалка CORSA CN призначена для посіву в підготовлений або частково підготовлений ґрунт. На рамі кріпляться індивідуальні висіваючі сошники. Оскільки дискова секція для підготовки ґрунту відсутня, сівалка CORSA CN також підходить для посіву культур в екстремальних умовах, оскільки відсутній ризик забивання дискової секції.

CORSA CN


РОЗМІЩЕННЯ СОШНИКІВ НА ПАРАЛЕЛОГРАМІ

Для рівномірного висіву на заданій глибині.

Дводискові сошники кріпляться до рами сівалки за допомогою паралелограма. Це дозволяє кожному сошнику точно копіювати рельєф та рівномірно закладати насіння на заданій глибині по всій ширині захвату сівалки.

CORSA CN

ДВА ВАРІАНТИ МІЖРЯДДЯ

12,5 або 16,7 сантиметрів.

Зернова сівалка CORSA CN в процесі виробництва може бути оснащена висівними сошниками з міжряддям 12,5 см, що часто застосовується при значних нормах висіву. Міжряддя 16,7 см підходить для посіву в вологих умовах або по пожнивним решткам.

CORSA CN


ПОСІВ НА РІЗНІЙ ГЛИБИНІ АБО У КОЖНИЙ ДРУГИЙ РЯДОК

Bисівайте сидерати або покривні культури.

Спеціально розроблена розподільча голівка також дозволяє висівати культуру у кожен другий рядок, наприклад, з міжряддям 25 або 33 сантиметри. Це рішення підходить для вирощування олійного ріпаку. При використанні сівалки CORSA CN для посіву двох культур у кожному другому рядку ви можете закладати кожну культуру на різну глибину. Опорне колесо висівного сошника можна встановити в різні отвори з кроком 20 мм. Таким чином налаштовуються окремо по глибині парні опорні колеса, потім непарні.

CORSA CN

ВІДМІННЕ ЗАКЛАДАННЯ НАСІННЯ

Чітко спроектований висівний сошник.

Дводисковий сошник зі зміщенням зрізає рослинні рештки і створює чисту підготовлену канавку для рівномірного закладання насіння. Між двома дисками встановлюється або стандартний, або твердосплавний чистик. Потім насіння засипаються подрібненим ґрунтом і притискаються. Прикочуючі колеса бувають двох розмірів: 330 × 50 мм та 330 × 65 мм.

CORSA CN


НАЛАШТУВАННЯ ОПЦІЙ

Tиск на сошники та глибина залягання насіння.

Налаштування тиску на сошник. Залежно від ґрунтових умов можна встановити різний тиск на сошник. Тиск встановлюється гідравлічно або механічно.


CORSA CN

Налаштування глибини висіваючого сошника

Дводисковий сошник може розміщати насіння або добрива на глибині до 10 см. Робочу глибину можна регулювати гідравлічно або механічно.