0 (800) 40 7887
Зворотній дзвінок
Куди Вам передзвонити
Пневматична просапна сівалка Great Plains YP 825A
Great Plains
Фотографія техніки може відрізнятися від обраної Вами комплектації
Немає в наявності
Дізнатись ціну
Умови лізингу
Модель Great Plains YP825
Робоча ширина 6 м
Кількість рядків / міжряддя 8 рядків / 70 см
Висіваючий апарат Механічний
Бункер для насіння По 106 л на кожен рядок
Бункер для добрив 1 020 л
Робоча швидкість До 10 км/год
Ширина (у транспортному положенні) 6,1 м
Вага (орієнтовна) 6 500 кг
Необхідна потужність Від 80 к.с. (58 кВт)
Робоча ширина
6 м
Кількість рядків / міжряддя
8 рядків / 70 см
Висіваючий апарат
Механічний
Бункер для насіння
По 106 л на кожен рядок
Бункер для добрив
1 020 л
Робоча швидкість
До 10 км/год
Транспортна ширина
6,1 м
Вага (орієнтовна)
6 500 кг
Необхідна потужність
Від 80 к.с. (58 кВт)

З нашими- 8-рядними сівалками Yield-Pro® невеликі фермерські господарства отримують доступ до тих самих технологій збільшення урожаю, що втілені у великих сівалках. Ці компактні сівалки, доступні у трьох розмірах, розроблені на основі висівної системи Air-Pro® і демонструють принципово новий рівень точності розподілу та розташування насіння.

8-рядні сівалки Yield-Pro забезпечують ще більшу універсальність завдяки різним варіантам конструкції: для стандартних одинарних рядків або з інноваційною дворядною конструкцією для ширини міжрядь 70. Крім того, всі моделі доступні як у версії для 3-точкового навішування, так і в причепній версії.

Як і в аналогічних сівалках Yield-Pro більшого розміру, 8-рядних моделях використовуються секції серії 25, які забезпечують більшу точність, довший термін служби та простіше технічне обслуговування у порівнянні з більшістю секцій-конкурентів. Сівалка постачається з прозорими висівними дисками, які можна вибрати з широкого асортименту для висіву різноманітних видів насіння; крім того, покупці можуть вибрати прикочувальні колеса, які підійдуть для будь-якого виду роботи та способу висіву. Вентилятор з гідравлічним приводом забезпечує примусову подачу повітря у висівні апарати Air-Pro® для виняткової точності висіву. Чотиридюймові колектори та пропорційні висівні кільця створюють у кожній висівній секції однаковий тиск – при цьому не потрібно непокоїтися про протікання повітря.