0 (800) 40 7887
Зворотній дзвінок
Куди Вам передзвонити
Прес-підбирачі Case IH серії RB
Case IH
Фотографія техніки може відрізнятися від обраної Вами комплектації
В наявності
Модель Прес-підбирачі
Case IH RB344
Прес-підбирачі
Case IH RB455VC
Прес-підбирачі
Case IH RB465VC
Тип Стала камера Камера змінного об’єму
Ширина / діаметр / об’єм тюка 1,2 / 1,25 м / 1,47 м³ 1,18 / 0,91… 1,52 м / 0,77… 2,14 м³ 1,18 / 0,91… 1,83 м / 0,77… 3,1 м³
Вага тюка (орієнт.) 120… 800 кг 181… 862 кг 181… 1 043 кг
Підбирач Робоча ширина 2 м, Ø356 мм, 56 здвоєних пальців Робоча ширина 2 м, Ø315 мм, 128 або 160 пальців
Подрібнювач (опція) 7, 8 ножів (теоретична січка від 175 мм) або 15 ножів (теоретична січка від 77 мм) 15 ножів
>Камера пресування Нижній сталевий валець Ø324 мм, ввідний сталевий валець Ø194 мм, конвеєр з 34 прутів Ø35 мм,швидкість обертання тюка +/-26 об/хв 4 стрічки шириною 273 мм, довжиною 8 712 мм кожна 4 стрічки шириною 273 мм, довжиною 10 681 мм кожна
Встановлення щільності тюка За допомогою пружин Одинарне пресування за допомогою пружин, подвійне - гідравлічних циліндрів
>Пакувальний матеріал Сітчаста стрічка шириною 120…130 см, Ø340 мм, мін. міцність 1 400 Н або шпагат (опція), 4 мотки Ø285 мм або 5 мотків Ø270 мм або 6 мотків Ø225 мм, рекомендовано сізалевий шпагат 250… 400 мг/кг або поліпропіленовий 350… 750 мг/кг Сітчаста стрічка шириною 120… 130 см, 2 або 3 котушки сітчастої стрічки та/або шпагат (опція), 4, 6, 8 або 10 мотків Ø229 або Ø305 мм
Колеса 11,5/80-15,3 або 15,0/55-17 або 19,0/45-17 380/55-17 або 480/45-17 або 500/55-20
Довжина / ширина / висота 3,6 / 2,7 / 2,4 м 4,73 / 2,55…2,85 / 2,79 м 5,07 / 2,55…2,85 / 3,04 м
Вага (орієнтовно) 2 600… 2 650 кг 3 442... 3 600 кг 3 656… 3 816 кг
Вимоги до трактора ВВП 540 об/хв, від 2 до 3 гідравлічних пар в залежності від комплектації прес-підбирача ВВП 540 або 1 000 об/хв, від 2 до 5 гідравлічних пар в залежності від комплектації прес-підбирача
Потужність трактора Від 105 к.с. (77 кВт) Від 125 к.с. (92 кВт) Від 140 к.с. (103 кВт)

ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ ПРИ РОБОТІ З БУДЬ-ЯКИМИ КУЛЬТУРАМИ – ВІД СОЛОМИ ДО СИЛОСУ

Нові 4/5-брусові підбиральні барабани шириною 2,05/2,35 м в поєднанні з ротором W-подібної конфігурації у версіях з подавальним ротором та роторним подрібнювачем забезпечують безперебійну подачу та уникнення втрат матеріалу, що дозволяє збільшити продуктивність до 25%. Перекидний подавальний шнек доповнює асортимент пресувальних камер змінного об’єму.

ВИСОКА ЩІЛЬНІСТЬ, ВИСОКА ЯКІСТЬ

Надійні безшовні паси та оснащена хитною головкою унікальна система обв’язування сіткою Edge Wrap шириною 1,3 м забезпечують формування ідеальних за формою та рівномірних за щільністю акуратних рулонів.

Case IH RB

ПРОСТОТА КОНСТРУКЦІЇ ОЗНАЧАЄ БІЛЬШЕ ЧАСУ В ПОЛІ

Доступ до точок щоденного обслуговування здійснюється без зусиль з рівня землі через цільні панелі, котрі підтримуються у відкритому положенні за допомогою газових стійок, що дозволить вам проводити в полі ще більше часу.

ВИСОКОШВИДКІСНИЙ ПІДБИРАЧ

Чисте підбирання всіх видів культур: оберіть стандартний 4-брусовий або посилений 5-брусовий підбирач зі зміцненими зубцями. Варіант з новим подвійним шнеком із вбудованим подавальним вальцем дозволяє підвищити ефективність пакування культури у рулони при роботі на великих валках.

ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Стандартний 4-брусовий підбирач оснащений пружинними зубцями, які значно прискорюють роботу з важкими валками. Підбирач завантажує культуру в роторний подавальний механізм або подрібнювач через збільшений отвір, тож він здатен легко впоратися з важкими культурами.

ВИСОКОПРОДУКТИВНИЙ ПІДБИРАЧ

Якщо вам потрібно ще більше продуктивності, ви можете обрати високошвидкісний 5-брусовий підбирач, оснащений новими посиленими сталевими зубцями на гумовій основі, розробленими для подавання культури на високих швидкостях. Високопродуктивні двосторонні шнеки подають культуру до вузла ротора або подрібнювача за допомогою верхнього подавального вальця, встановленого з метою забезпечення ще більш високої продуктивності.

ВІДКИДНЕ ДНО, ЩО ДОЗВОЛЯЄ НЕ ЗУПИНЯТИ РОБОТУ

Відкидне дно з гідравлічним управлінням на підбирачах з роторним подрібнювачем встановлюється в стандартній комплектації. Керування відкидним дном здійснюється з сидіння оператора за допомогою монітора управління.

РОТОРНИЙ ПОДРІБНЮВАЧ

Роторний подрібнювач, котрий є невід’ємною частиною системи пакування, дозволяє формувати з кормового силосу рулони високої щільності. На подрібнювачі встановлюються до 15 ножів, які гідравлічно регулюються з трактора та мають підпружинену конструкцію, котра запобігає пошкодженню ножів через потрапляння сторонніх предметів.

Case IH RB

ВДОСКОНАЛЕНА КОНСТРУКЦІЯ

Чотири зміцнених зшитих або безшовних ремені мають підвищену стійкість до зношення і забезпечують формування щільних акуратних рулонів. Завдяки бездоганній фіксації рулону поверхнею ременів він обертається без проковзування, що гарантує утворення щільного рулону з поверхнею, витривалою до дії вологи. Щоб забезпечити довготривалу незмінно високу ефективність роботи ременів, задні нижні вальці є регульованими.

ГІДРАВЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ЩІЛЬНІСТЮ

Натяг ременів та щільність серцевини регулюються за допомогою спіральних пружин. По мірі формування серцевини та росту рулону одночасно значно зростає натяг ременя та щільність. Положення важеля регулювання натягу управляється потужним гідравлічним циліндром. У випадках, коли вимоги до щільності рулонів є винятково високими, можна додати другий гідравлічний циліндр щільності. Клапан управління щільністю з простим регулюванням дозволяє здійснювати точні налаштування, аби відповідати умовам роботи з конкретними культурами та вимогам до щільності рулонів. Під час роботи індикатор тиску видно з кабіни.

БЕЗДОГАННЕ ОБЕРТАННЯ РУЛОНУ

Незалежно від того, чи працюєте ви із складним для обробки сухим матеріалом або важкою і мокрою травою, пресувальна камера нової конструкції на рулонних прес-підбирачах RB455 та RB465 зі змінною пресувальною камерою гарантує надійне та безупинне обертання рулонів задля точного, рівномірного формування. Чотири широких ремені забезпечують надійну фіксацію рулону та мінімальні втрати культури.

ПРОСТОТА УПРАВЛІННЯ

Цикли обв’язування сіткою або шпагатом можна запускати вручну або автоматично за допомогою монітора. За процесом можна без зусиль спостерігати з трактора.

ВИСОКОШВИДКІСНЕ ОБВ’ЯЗУВАННЯ ШПАГАТОМ

Шпагат подається на два телескопічних важелі від бухт шпагату, кількість яких може сягати шести. Ці важелі розташовують шпагат рівномірно по всій ширині рулону; крім того, існує можливість додатково обв’язати торці рулону шпагатом, щоб підвищити його стабільність. Кількість обв’язувань шпагатом налаштовується на моніторі прес-підбирача.

БЕЗДОГАННЕ ОБВ’ЯЗУВАННЯ З НАХЛЕСТОМ

Швидка і ефективна система обв’язування надійно покриває рулон сіткою, захоплюючи його краї. Кількість обв’язувань можна налаштувати з монітора. В залежності від технічних характеристик можна везти до двох запасних рулонів сітки. Незалежно від того, з якими культурами доводиться працювати прес-підбирачам RB, - вологими, зів’ялими чи сухими - вони раз за разом забезпечують формування міцних тюків, витривалих до різноманітних погодних умов.

МАКСИМАЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ

Незалежно від того, чи ви користуєтесь стандартним монітором продуктивності прес-підбирача або терміналом з сенсорним монітором AFS Pro 300 від Case IH, стандартизоване програмне забезпечення та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс оператора дозволять вам завжди зберігати повний контроль. Ви можете здійснювати регулювання параметрів прямо на ходу, а система сповіщення з автодіагностикою повідомить вас про виникнення будь-яких проблем.

УПРАВЛІННЯ ЧЕРЕЗ ISOBUS 3

Поєднавши термінал управління AFS Pro 300 від Case IH та трактор, оснащений роз’ємом ISOBUS 11783, ви зможете досягти неперевершеної ефективності зв’язку між трактором та навісним обладнанням та максимально збільшити продуктивність їх сумісної роботи.

Case IH RB

ЗВ’ЯЗОК МІЖ ВАМИ ТА ВАШОЮ ТЕХНІКОЮ

Після того, як прес-підбирач під’єднується до задньої частини трактора за допомогою кабелю ISO 11783, термінал AFS Pro 300 автоматично розпізнає обладнання, до якого підключено трактор. Таким чином ви отримуєте можливість керувати всіма основними функціями обладнання з екрану монітора. Керуйте роботою без зайвих зусиль за допомогою дотиків та натискань, повністю налаштовуйте екран відповідно до ваших вподобань і відслідковуйте всі ключові показники, зосереджені в одному місці. А завдяки технології ISOBUS 3 останнього покоління не тільки монітор трактора може керувати навісним обладнанням, але й саме навісне обладнання може надсилати інформацію назад до трактора, таким чином відповідно змінюючи його робочі параметри, що дозволяє ще більше підвищити ефективність їх спільної роботи. Наприклад, якщо на шляху прес-підбирача трапляється щільна та важка ділянка валка, він сповільнює рух трактора, аби зберегти швидкість обертання ВВП без змін, або ж навпаки, при роботі на менш щільних ділянках прес-підбирач може пропорційно пришвидшити трактор, аби зберегти обсяги подачі матеріалу. При роботі з такою машиною від її неперевершеної ефективності виграєте не лише ви, але й ваш оператор, оскільки простота управління дозволяє йому виконувати практично всі операції безпосередньо зі свого сидіння. І, звичайно, ви можете керувати будь-яким обладнанням, сумісним з ISOBUS, за допомогою того ж самого монітора.

ПРОСТОТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

Прес-підбирачі з пресувальною камерою змінного об’єму серій RB 455 та 465 від Case IH в стандартній комплектації оснащені широкими всепрохідними шинами, які забезпечують мінімальний тиск на поверхню незалежно від стану поля. Компактна та маневрена конструкція дозволяє не залишати без обробки жодного клаптика землі при розворотах на кінцях гону, а зміна напрямку руху є надзвичайно простою. З метою гарантування максимальної безпеки на дорозі варіанти гальм включають гідравлічну та пневматичну системи.

Case IH RB

ГОДИНИ БЕЗПЕРЕБІЙНОЇ РОБОТИ.

Міцні та надійні системи приводних валів та ланцюгів подовжують термін експлуатації прес-підбирача, а головний привід та вальці захищені фрикційними муфтами. Конструкція включає систему автоматичного змащення, яка гарантує постійне нанесення мастила на ланцюги головного приводу. Доступ до відсіку з бухтами шпагату та рулонами сітки організований дуже зручно, а до всіх основних компонентів можна без зусиль дістатися через панелі, які широко відкриваються догори.