0 (800) 40 7887
Зворотній дзвінок
Куди Вам передзвонити
Рекомендуємо лише те, чим користуємось самі
Всі новини

Працюючи вже 19 років на ринку сільськогосподарської техніки України, компанія «НФМ АГРО» зарекомендувала себе як надійного партнера, якому можна довіряти. Це стало можливим завдяки сумлінній праці всієї команди, та лише якісним і перевіреним продуктам та сервісу.

Зазвичай, під час активних польових робіт техніка працює в умовах екстремальних навантажень, зупиняючись лише на планове сервісне обслуговування. Це обумовлено сезонністю робіт, погодними обставинами та жорсткими термінами на виконання робіт, якими керується кожне агропромислове господарство. Тому надійність техніки та якість її обслуговування безпосередньо впливають на весь робочий процес.

Одним із важливих напрямків обслуговування сучасної аграрної техніки є мастильні матеріали, що використовуються при експлуатації техніки. У порівнянні з вартістю сучасної техніки, яка досягає мільйонів гривень, вартість мастильних матеріалів складає лише долі відсотків, проте їхню значимість не варто недооцінювати. Використання якісних мастильних матеріалів та своєчасна їх заміна дозволяють підвищити ефективність та строк служби техніки, що, в свою чергу, зменшує витрати на її обслуговування.

Перед тим, як запропонувати мастильні матеріали торговельної марки Opet широкому колу споживачів, були проведені польові випробування у власному тракторному парку компанії «НФМ АГРО» (трактори Case IH Magnum 340, Case IH Magnum 370, Case IH STX 500 та комбайн New Holland 9060).

Максим Козир,

менеджер технічної служби представництва компанії Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş. в Україні:

«Разом з керівництвом компанії «НФМ АГРО» було обрано два трактори для випробувань:

Максим Козир

  • CASE 340 Magnum – одна з найпопулярніших серед українських аграріїв модель;
  • CASE STX 500 – дуже потужний, для надважких умов експлуатації.

Ми були впевнені, що запропонована нами моторна олива Opet Fullpro HT CI-4 15W-40 без проблем пройде випробування на протязі стандартного міжсервісного інтервалу. Проте наша головна мета – це показати на практиці, що контрольоване виявлення безпечних інтервалів заміни моторної оливи Opet дає змогу суттєво збільшити кількість робочих мотогодин техніки, а також зменшити витрати на її обслуговування. І це вдалося. Навіть більше – завдяки комплексному аналізу зразків оливи в нашій лабораторії було виявлено забруднення оливи паливом. На основі виявлених параметрів оливи були підготовлені та надані рекомендації для сервісної служби компанії «НФМ АГРО», які дозволять попередити можливі несправності двигуна в майбутньому».

Контроль стану олив Opet здійснюється шляхом проведення комплексного аналізу зразків оливи у лабораторії, розташованій в Туреччині безпосередньо на заводі Opet, який був введений в експлуатацію восени 2019 року та оснащений сучасним обладнанням.

Завдяки лабораторним результатам аналізу оливи Opet достовірно можна оцінити залишок її експлуатаційних властивостей, величину зносу металевих компонентів двигуна за концентрацією продуктів зносу в оливі, а також виявити забруднення, які можуть потрапити в оливу. Таким чином, лабораторний контроль параметрів оливи, за умови правильно підібраної оливи Opet, використанню сертифікованого палива та якісного і своєчасного технічного обслуговування двигуна дає реальну можливість безпечно збільшити міжсервісний інтервал заміни моторної оливи не менш ніж на 40%, що, в свою чергу, істотно знижує вартість володіння технікою.Case IH Magnum 340

Лабораторія, маючи все необхідне обладнання та штат кваліфікованих спеціалістів, акредитована Турецьким Акредитаційним Агентством TÜRKAK як випробувальна лабораторія по стандарту TS EN ISO/IEC 17025 і може проводити більше 180 різних видів тестів (щорічно проводиться більше 300 тис. тестів). Лабораторія бере участь у щорічному тестуванні еталонних зразків ASTM BENCHMARK WORKS, підтверджуючи безумовну достовірність її результатів (https://www.opet.ua/fullcheck)

Case IH STX 500

Слід також зазначити, що мастильні матеріали, які виробляє компанія Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş., використовуються для першої заправки в сільськогосподарську техніку Case IH та New Holland, що виготовляється на заводі TürkTraktör в Туреччині. Це свідчить про виняткову довіру виробника техніки до продукції Opet.

Денис Савельєв,

Генеральний директор компанії «НФМ АГРО»:

«Довготривалі відносини з клієнтами в нашій роботі завжди є головним пріоритетом. Саме тому ми дуже ретельно та прискіпливо відносимось до будь-якого нового продукту, який ми заводимо до нашого асортименту. Це стосується як техніки, так і матеріалів, які потрібні для її обслуговування. І рекомендувати ми можемо лише таку продукцію, яку ми перевірили та без будь-яких сумнівів використовуємо в своїй техніці. Цим правилам на 100% відповідають мастильні матеріали торговельної марки Opet, тому що вони показали відмінні результати під час польових випробувань. Окрім цього, завдяки сервісу Fullcheck, що надається кваліфікованими спеціалістами від Opet, є можливість заощадити власні кошти, а також кошти наших клієнтів як на сервісне обслуговування, так і на позаплановий ремонт».Савельєв Денис

Довідка:

Opet Fullpro HT CI-4 15W-40 – моторна олива з високим рівнем ксплуатаційних характеристик для важко навантажених дизельних двигунів. Відповідає суворим вимогам виробників двигунів і забезпечує максимальний захист як двигунів останнього покоління, так і двигунів з великим пробігом.

Специфікації:

ACEA E7; API CI-4/SL; CAT ECF-2; CUMMINS CES 20078/77/76; DEUTZ DQC III-10; GLOBAL DHD-1; MAN M 3275-1; MTU DDC TYPE 2; MACK EO-N; MB-APPROVAL 228.3; RENAULT VI RLD-2; VOLVO VDS-3

https://www.opet.ua/product/fullpro-ht-15w-40

За додатковою інформацією Ви можете звернутися до представників компаній: