0 (800) 40 7887
Зворотній дзвінок
Куди Вам передзвонити
Opetне рішення для змішаного автопарку
?php echo $heading_title; ?>
Всі новини

Забезпечення парку техніки всіма необхідними мастильними матеріалами зазвичай лягає на плечі фахівців по закупкам. Для парку з невеликою кількістю техніки це не складно. Проте, якщо він налічує кілька десятків різних видів техніки і автомобілів, починаючи від легкових і вантажних автомобілів, і закінчуючи різноманітною сільськогосподарською технікою, навіть у висококваліфікованих спеціалістів цей процес займе багато часу і вимагатиме додаткових погоджень з механіками та інженерами. Друга складність – це необхідність формування складського запасу і підтримання його на необхідному рівні, щоб забезпечити технічний персонал всім необхідним для ремонту техніки при виникненні надзвичайних ситуацій або поломок.

Для вирішення даного завдання в асортименті мастильних матеріалів Opet присутні універсальні продукти – оливи та технічні рідини, рівень властивостей яких дозволяє успішно застосовувати їх в різній техніці незалежно від того, встановлено чи там бензиновий або дизельний двигун, і в яких умовах експлуатується техніка даного автопарку. Звичайно, є певні нюанси, які потрібно враховувати при підборі мастильних матеріалів, і з цим допоможуть наші технічні спеціалісти та представники бренду Opet.

В асортименті моторних олив Opet для змішаних автопарків вантажної, будівельної, сільськогосподарської техніки представлені три продукти, офіційно ліцензовані API (American Petroleum Institute) як такі, що призначені для дизельних і бензинових двигунів:

- FULLPRO HT LSPS 5W-30

Синтетична моторна олива для двигунів з екологічними стандартами вихлопів Euro III, Euro IV, Euro V та Euro VI, оснащених дизельним сажовим фільтром (DPF).

(ACEA E9/E7/E6; API CK-4/SN; CUMMINS CES 20086; DEUTZ DQC IV-18LA; JASO DH-2; MACK EOS-4.5; MAN 3677/3777; MB-APPROVAL 228.51; MTU TYPE 3.1; RENAULT RLD-4/ RLD-3; SCANIA LA; VOLVO VDS-4.5);

- FULLMASTER 10W-40

Моторна олива на синтетичній основі для дизельних двигунів. Захищає від корозії навіть в умовах використання пального з високим вмістом сірки.

(ACEA E7; API CI-4; CUMMINS CES 20078; DEUTZ DQC III; GLOBAL DHD-1; JASO DH-1; MTU DDC TYPE 2; MACK EO-N; MB-APPROVAL 228.3; RENAULT VI RLD-2; VOLVO VDS-3; DETROIT DIESEL DDC 93K215);

- FULLPRO HT CI-4 15W-40

Моторна олива для дизельних двигунів. Захищає деталі двигуна від зносу; покращує роботу як нових двигунів, так і двигунів з великим пробігом.

(ACEA E7; API CI-4/SL; CAT ECF-2; CUMMINS CES 20078/77/76; GLOBAL DHD-1; MACK EO-N; MAN M 3275-1; VOLVO VDS-3; MB-APPROVAL 228.3; MTU DDC TYPE 2; RENAULT VI RLD-2; DEUTZ DQC III-10).

Різноманітність в’язкостей і наявність відповідних допусків дають можливість застосовувати їх не тільки у важкій сучасній техніці, але і в легковому і легкому комерційному транспорті, що дає цілий ряд переваг:

- скорочення часу на закупівлю;

- зменшення складських запасів і, як наслідок, «заморожених» коштів;

- мінімізація ризику використання оливи, що не відповідає специфікації, що, в свою чергу, нівелює ризик виходу техніки з ладу;

- гарантія стабільної якості (немає необхідності застосовувати оливи різних брендів і постачальників) і своєчасних поставок (завдяки наявності історії поставок).