0 (800) 40 7887
Зворотній дзвінок
Куди Вам передзвонити
Підтверджена якість
?php echo $heading_title; ?>
Всі новини

Сервісне обслуговування техніки спеціалістами нашої компанії здійснюється з використанням лише якісних запчастин та експлуатаційних рідин. Саме тому можна бути впевненим в чіткій та надійній роботі обладнання протягом всього міжсервісного інтервалу.

Ми раді запропонувати нашим клієнтам мастильні матеріали торговельної марки Opet, які виробляються компанією Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş. – однією з найпотужніших промислових компаній Туреччини у складі найбільшої індустріальної та сервісної групи Koç Holding (Коч Холдинг).  

Асортимент продукції Opet складається з великої кількості моторних та трансмісійних олив, антифризу, консистентних мастил та гальмівної рідини для обслуговування сільськогосподарської техніки, легкових та вантажних автомобілів, мотоциклів та водяного транспорту. Висока якість підтверджена наявністю схвалень відомих світових брендів – MAN, VOLVO, VOLKSWAGEN, MERSEDES-BENZ, BMW та багато інших. До того ж, мастильні матеріали та інші технічні рідини, які виробляються на власному надсучасному заводі Opet в місті Aliağa, поставляються на конвеєри виробництв техніки CASE, NEW HOLLAND, FIAT, OTOKAR та FORD TRUCKS, що ще раз підкреслює гарантії якості продукції Opet та довіру до неї з боку автовиробників.

Детально з продукцією Opet можна ознайомитись на офіційному сайті виробника www.opet.ua