Навчання

З ростом технічного прогресу у всіх компаніях з'являється необхідність в якісному персоналі. Великі частки інвестицій спрямовуються на розвиток потенціалу фахівців.

ТОВ з ІІ «НовоФарм» робить високу ставку на професійних співробітників. У смт Нові Санжари на технічній базі компанії обладнаний зал для навчання, де для наших співробітників регулярно проводяться семінари для підвищення кваліфікації.

Case IH Навчання Case IH Навчання

Навчання проходить 1-2 рази на тиждень і складається з теоретичних і практичних блоків, які проходять безпосередньо в майстерні. Тільки в літній період 2 013-го року на базі НовоФарм пройшли навчання понад 300 осіб. Цільова аудиторія вибирає цікаві теми: "Трактори CASE IH серій Puma, Magnum, STEIGER, комбайни AxialFlow 130-ї, 140-ї, 230-ї та 240-ї серій, самохідні обприскувачі Patriot SPX і т.д . Загальні характеристики і відомості, особливості будови машини".

Лекції читає викладач з 20-ти річним стажем, інженер з діагностики технічного стану МТП ТОВ з ІІ «НовоФарм» Рябенький Анатолій Миколайович. На його знаннях виросло вже не одне покоління фахівців. Компанія НовоФарм уклала договори з провідними аграрними ВУЗами України. У Дніпропетровському державному аграрно-економічному університеті, Полтавській державній аграрній академії та Сумському національному аграрному університеті Анатолій Миколайович раз на місяць проводить лекції для студентів профільних напрямів.

Наші клієнти також мають можливість на безкоштовній основі пройти повний курс навчання по пристрою, прийомам експлуатації та технічного обслуговування конкретної одиниці техніки. Фахівці зможуть відвідати дводенний курс навчань по управлінню технікою Case IH.

Case IH Навчання Case IH Навчання


"Ми працюємо на одній землі", тому зацікавлені в якісному поводженні з нею.

Ми приймаємо колективні заявки на навчання.

Контактна інформація:

+38 (050) 454 76 22 Анатолій Миколайович

ryabenkiy.anatoliy@nfm.com.ua