Case IH

Case IH

Команія CASE IH відраховує свою історію з 1831 року, коли Цирус Халл МакКормік (Cyrus Hall McCormick) розробив і зробив свою першу механічну молотарку.

У 1842 році винахідник Джером Кейс (Jerome Increase Case) (фото) заснував компанію Case в місті Расине для виробництва молотарок. Пізніше компанія отримала всесвітнє визнання як перший виробник парових двигунів для використання в сільському господарстві і, врешті-решт, перетворилася на найбільшого виробника парових двигунів і молотарок для зерна.

У 1863 році року Джером Інкріз Кейс (Jerome Increase Case) створює компанію JI Case & Company. Він бере в партнери трьох компаньйонів: Мессенію Ерскліна (Messena Ersklin), Роберта Бейкера (Robert Baker) і Стефана Булла (Stephen Bull). Надалі вони стають відомими як «Велика Четвірка».

У 1903/1910 роках філії компанії з'являються в інших країнах і континентах. У тому числі Кейс приходить і в імперській Росії.

Починається модернізація ліній і застосування нових досліджень в галузі механіки, що призводить до появи нових конкурентноспроможних машин і знарядь.

У 1985 році юридичний Департамент США схвалює придбання компанії CASE компанії International Harvester. Нова фірма CASE IH стає другим за розмірами виробником сільськогосподарської техніки в Північній Америці.

У 1963 році Кейс вже має 125 дилерів у Великобританії, Франції, Південній Африці та Австралії і 15 ліцензій на продаж в інших країнах.

У 1999 році компанія CASE IH стала частиною потужного концерну FIAT Group в складі нової компанії CNH (Case IH і New Holland).

Сьогодні підприємства концерну розміщені в багатьох країнах світу. Дилерська мережа компанії зростає з року в рік. Case IH представляє широкий спектр сільськогосподарських машин, тракторів, зерно-і кормозбиральних комбайнів, обприскувачів і грунтообробних машин самих передових технологій нашого часу із застосуванням електронного діагностики робочого процесу та безпілотним автоматичним водінням самохідних машин.

Офіційний сайт виробника

Трактори

Комбайни

Жатки

Обприскувачі

Сівалки

Точне землеробство

Глибокорозпушувачі

Дискатори

Диск-ріпери

Культиватори

Борони

Внесення добрив

Трактори б/в

Жатки б/в

Диск-ріпери б/в

Борони б/в

Прес-підбирачі

Глибокорозпушувачі бв