Про нас

img2

У 2001 р ТОВ «НФМ АГРО» першим в Україні отримав статус офіційного дистрибутора сільськогосподарської техніки Case IH і успішно стартував на ринку сільгосптехніки. В даний час активи «НФМ АГРО» налічують в Україні 16 регіональних представництв, 8 сервісних центри, 16 складів запасних частин і одну з найбільших в Україні технічних баз в Полтавській області. Центральний офіс компанії знаходиться в м. Дніпро.

Крім Case IH, «НФМ АГРО» представляє на українському ринку лінійку причіпного обладнання інших виробників, а саме: Great Plains, Kinze, OLIMAC, Wishek, Amity Technology, MacDon, Top Air, Flexi-Coil, EZ-Trail, Balzer, Dominoni та ін.

Системи точного землеробства представлені Case IH, Trimble, Raven.

Можливе придбання б/в техніки.

Сервіс та гарантійне обслуговування:

8 сервісних центри, парк обладнаних сервісних автомобілів і більше 100 фахівців здатні оперативно реагувати на будь-які непередбачені ситуації, на всій території України. Сервісна служба здійснює дефектовку, діагностику, поточні, капітальні та аварійні ремонти.

Запасні частини:

Система складів запчастин складається з 16 регіональних складів і Центрального складу в м.Дніпро. Постійна наявність на складі більше 20 000 найменувань запчастин і мастильних матеріалів, професійні консультації по підбору та встановлення запасних частин. Оперативна система поставок запчастин під замовлення з Європи і Америки.

Сільгосппослуги:

Напрямок з надання повного спектру послуг обробки ґрунту і збирання врожаю. Власний мехзагон, оснащений високопродуктивними машинами і агрегатами, налічує понад 500 одиниць сільгосптехніки.

Навчання фахівців:

На технічній базі в смт Нові Санжари (Полтавська обл.) організована аудиторія для навчання фахівців всіх напрямків: сервісних інженерів, менеджерів з продажу, клієнтів, які придбали техніку.

Всі ці напрямки дозволяють компанії "НФМ АГРО" надавати найбільш вигідні умови не тільки з придбання, але і по обслуговуванню всієї технічної бази аграріїв, вчасно реагувати на отримані заявки, надавати необхідну інформаційну підтримку.

Одним з найважливіших критеріїв при виборі постачальника техніки, є фінансові умови придбання. З 2003 року компанія "НФМ АГРО" є партнером одного з провідних банків України - КБ "ПриватБанк". Також ми пропонуємо індивідуальні програми фінансування - від передоплати в розмірі повної вартості до надання техніки в кредит або лізинг.

За 15 років роботи, «НФМ АГРО» неодноразово визнавали найкращим продавцем техніки CASE IH в Україні, багато разів нагороджувалася почесними дипломами за участь в національних виставках і ярмарках.

Вибираючи «НФМ АГРО», Ви вибираєте техніку успішного бізнесу!