0 (800) 40 7887
Зворотній дзвінок
Куди Вам передзвонити
Укр
Комбайн зернозбиральний Case IH Axial-Flow 8240
Case IH
Комбайн зернозбиральний Case IH Axial-Flow 8240
Комбайн зернозбиральний Case IH Axial-Flow 8240
Фотографія техніки може відрізнятися від обраної Вами комплектації
В наявності
Модель Комбайн зернозбиральний Case IH Axial-Flow 8240
Модель двигуна FPT Cursor 13 / Tier II
Робочий об’єм 12,9 л
Номінальна потужність 496 к.с. (365 кВт)
Максимальна потужність 571 к.с. (420 кВт)
Тип паливної системи High Pressure Common Rail
Об’єм паливного бака 1 125 л
Колісна формула Передній привід (2WD) або повний привід (4WD) (опція)
Тип трансмісії 4-швидкісний гідростатичний привід
Типорозмір коліс: передніх 800/70R38 або 900/60R32 (одинарні), гумові гусениці шириною 60 або 76 см
Типорозмір коліс: задніх 620/70R26 (одинарні)
Тип системи обмолоту та сепарації Однороторний / решітні стани
Ротор Привід від безступінчатої КПП CVT Power Plus
Зносостійкий ротор діаметр по зовнішньому краю бичів 762 мм, діаметр труби ротора 649 мм
Довжина ротора 2 623 мм
Оберти ротора 250…1 180 об/хв
Клітка ротора 4 модулі обмолоту та 4 - сепарації
Кут охвату модулів обмолоту та сепарації - 180°
Очистка Площа очистки 8,59 м²
Вентилятор "Cross Flow", 40 лопатей, діаметр 392,5 мм
Система домолоту Tri Sweep
Самовирівнююча система очистки з компенсацією кута 12°
Тип системи обробки незернової частини Встановлений поперек ножовий ротор та контрножі
Тип системи викидання незернової частини Два вертикальних лопатевих розкидачі з бічними дефлекторами
Об’єм бункера очищеного зерна 14,4 м³
Довжина вивантажувального шнеку 6,7 м
Продуктивність вивантажувального шнеку 0,113 м³/с або 0,141 м³/с (опція)
Моніторинг Кольоровий сенсорний AFS Pro 700, датчики врожайності та вологості (опція)
Системи GPS-навігації Опційно можливе встановлення системи GPS-автокерування, навігації та картографування
Довжина / ширина / висота 8,9 / 4,4 / 4,7 м (4,0 м)
Вага (орієнтовно) 18 370 кг

НОВІ СТАНДАРТИ ТЕХНОЛОГІЇ ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮ.

КОМБАЙНИ CASE IH СЕРІЇ 240 створені для найбільших ферм, найбільших підрядників, найвимогливіших власників та операторів і найвищих врожаїв. Вони розроблені та створені задля мінімізації експлуатаційних витрат і забезпечення неперевершеної надійності - день за днем, сезон за сезоном. Їх серцем є перевірена однороторна технологія Axial-Flow®, яка гарантує отримання всіх пов'язаних з цією концепцією переваг, таких як ретельний обмолот, мінімальні втрати та прекрасна якість зерна завдяки надзвичайно делікатній обробці зерна.

Комбайн зернозбиральний Case IH Axial-Flow серії 240

ЗАОЩАДЖУЙТЕ ЧАС НА ВЕЛИКИХ ПОЛЯХ, РОЗВАНТАЖУЙТЕ НА ХОДУ.

З комбайнами Axial-Flow® серії 240 Ви зможете швидко наповнювати зернові бункери великими об'ємами чистого та непошкодженого зерна. Нові моделі 8240 та 9240 пропонують безпрецедентно великі зернові бункери з неймовірною місткістю у 14400 літрів, тому Вам не доведеться часто здійснювати розвантаження навіть при роботі з великими жниварками! Однак, коли бункер наповнюється, його можна розвантажити дуже швидко, оскільки максимальна швидкість розвантаження становить відповідно 144 літрів/сек для моделей 8240 та 156 літрів/сек для моделей 9240. Довжина шнека дозволяє зберігати зручну відстань між зерновим причепом та комбайном, якщо Ви захочете заощадити час і здійснити розвантаження на ходу.

ПОКРАЩЕНЕ ЗЧЕПЛЕННЯ, ЗМЕНШЕНЕ УЩІЛЬНЕННЯ ҐРУНТУ.

Якщо порівнювати з колісними комбайнами, то машини Axial-Flow® зі встановлюваним на замовлення переднім гусеничним приводом гарантують покращене зчеплення, керованість та захист ґрунту, одночасно забезпечуючи транспортну ширину всього у 3,5 м на гусеницях 610 мм. Залежно від Ваших вимог до зручності пересування та тиску на ґрунт Ви зможете обрати між системами гусеничного ходу зі стандартними та підвісними котками.

Комбайн зернозбиральний Case IH Axial-Flow серії 240

ШВИДКЕ ПІД'ЄДНАННЯ.

З Axial-Flow® переміщення між полями є дуже швидким та простим. Всі жниварки зручно під'єднуються до комбайна з лівого боку. Всі гідравлічні з'єднання фіксуються єдиним запірним механізмом. Підключіть електричні роз'єми, під'єднайте вал відбору потужності, і Ви будете готові знову розпочати збирання врожаю всього за декілька хвилин.

ПОХИЛІ КАМЕРИ З ХОРОШИМ АПЕТИТОМ.

Комбайни Axial-Flow® серії 240 оснащені високопотужними похилими камерами для того, щоб відповідати сучасним швидкостям збирання та отримати змогу працювати з найбільшими жниварками, - і в плані збільшення пропускної здатності це лише початок. Каміння та інші чужорідні предмети продавлюються роликовим катком із запобіжною муфтою в каменевловлювач, що дозволяє уникнути пошкодження комбайна. Великий каменевловлювач зручно очищається за допомогою важеля з лівого боку комбайна.

Комбайн зернозбиральний Case IH Axial-Flow серії 240

ВИСОКА ПРОПУСКНА ЗДАТНІСТЬ.

Швидке збирання врожаю та підвищена продуктивність - ось сучасні вимоги до збиральної техніки. Встановлюваний на замовлення варіаторний привід жниварки покращує збирання кукурудзи завдяки своїй здатності підлаштовувати швидкість жниварки до швидкості збирання. Це призводить до меншого зношування та менших втрат культури. Регулювання висоти жниварки дозволяє утримувати жатку в паралельному до землі положенні, автоматично копіюючи контур ґрунту. Постійна висота зрізування на будь-якій швидкості комбайна забезпечує підбирання кожної зернини навіть в умовах полеглих культур.

ОДНОРОТОРНИЙ ОБМОЛОТ. ВІД ВИНАХІДНИКА AXIAL-FLOW®.

Однороторний обмолот та сепарація - це візитна картка Case IH. Більш ніж три десятиріччя тому ми заявили про випуск першої лінійки комбайнів, створених виключно на основі однороторної технології, і її успіх був таким значним, що вона продовжує залишатися серцем наших комбайнів і сьогодні. В серці кожного комбайна серії 240 від Case IH знаходиться сучасний ротор Small Tube з основою невеликого діаметру. Секція ротора, що закриває зону обмолоту, оснащена новими спеціальними бичами для попереднього обмолоту та сепарації, в той час як секція ротора, що закриває зону сепарації, отримала молотильні бичі з гребенями для того, щоб вимолочувати залишки зерна. Переваги більшої потужності обмолоту та сепарації проявляються у мінімізації втрат зерна та зменшенні чутливості ротора до зміни умов збирання врожаю. В результаті створюються нові лінійки комбайнів, які не просто відповідають поточним завданням сільського господарства, але й враховують виклики майбутнього.

ЗАВЖДИ НА КРОК ПОПЕРЕДУ: ЩАДНИЙ ОБМОЛОТ ОЗНАЧАЄ БІЛЬШЕ ЗЕРНА ТА МАКСИМАЛЬНУ ЯКІСТЬ.

 • Ротор Axial-Flow® оптимізує потік культури для забезпечення щадного обмолоту та збільшує пропускну здатність у складних умовах;
 • Це призводить до збільшення як самого урожаю, так і його якості, що прямо впливає на рентабельність Вашого бізнесу;
 • Делікатне транспортування культури від елеватора до з'єднувального конуса – ОКРЕМИЙ ПРИСКОРЮВАЧ КУЛЬТУРИ НЕ ПОТРІБЕН;
 • Зменшення середньої частки битого зерна забезпечує найвищу в класі якість зерна.
Комбайн зернозбиральний Case IH Axial-Flow серії 240

ЗАВЖДИ НА КРОК ПОПЕРЕДУ: РОТОРНА ТЕХНОЛОГІЯ AXIAL-FLOW®.

Принцип обмолоту зерна об зерно, застосований у Axial-Flow®, не тільки зводить до мінімуму втрати у полі завдяки більш ефективній сепарації, але й забезпечує цілісність та неушкодженість зерна, що потрапляє до зернового бункера, збільшуючи таким чином Ваші прибутки. Використовуваний в традиційних або гібридних комбайнах традиційний барабан, котрий чинить сильний вплив на якість зерна, в цих машинах відсутній, тому перехід від обмолоту до сепарації відбувається надзвичайно плавно.

Комбайн зернозбиральний Case IH Axial-Flow серії 240

ПОХИЛА КАМЕРА

 • Розроблений для роботи з жниварками робочою шириною до 14 м (45 футів);
 • Більш висока надійність та менша кількість операцій обслуговування завдяки використанню у жниварці привідного вала замість ременів;
 • Великий кожух каменевловлювача, що легко відкривається з лівого та правого боків;
 • Доступний контроль швидкості подавання.

РОТОР

 • Ротор пристосований до найжорсткіших умов, щоб впоратися з великими обсягами соломи та зерна при роботі з будь-якими культурами у різноманітних умовах;
 • Головне джерело прибутку - високоякісне зерно;
 • Ротор Small Tube.

ОБРОБКА СОЛОМИ

 • Розподілення соломи комбайном - це основа для зростання культур наступного року;
 • Розпочніть підготовку поля зі зрізування та розкидування, а потім перейдіть до валкування, використовуючи встановлюваний на замовлення перемикач у кабіні.

СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ

 • Вентилятор Cross Flow для найчистішого зерна;
 • Регулювання положення решета за допомогою дотику прямо з Вашого зручного сидіння або з лівого боку комбайна;
 • Попереднє решето для підлаштування до будь-яких умов.

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ ЗЕРНА. СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ.

Комбайни Axial-Flow® серії 240 створені для того, щоб швидко наповнювати бункер великою кількістю чистого та неушкодженого зерна. Система очищення підвищує якість зерна та знижує його втрати, гарантуючи Вам високу продуктивність та ефективність збирання врожаю. Система очищення Cross-Flow використовує перевірений вентилятор V-подібної форми, який переганяє великі об'єми повітря. На відміну від традиційних систем, тут не створюються повітряні кишені, а розподіл повітряних мас під решетами є рівномірним. Крім того, швидкість вентилятора є повністю регульованою для роботи з дрібнонасіннєвими культурами, а вихідний патрубок вентилятора спрямовує потік повітря на решета більш ефективно, що сприяє підвищенню якості очищення. Вентилятор з гідравлічним приводом здатен підтримувати швидкість роботи незалежно від навантаження двигуна. Це забезпечує ту високу ефективність очищення, якою пишаються користувачі Axial-Flow®.

Комбайн зернозбиральний Case IH Axial-Flow серії 240

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ ЗЕРНА.

Комбайни Axial-Flow® серії 240 створені для того, щоб швидко наповнювати бункер великою кількістю чистого та неушкодженого зерна. Система очищення підвищує якість зерна та знижує його втрати, гарантуючи Вам високу продуктивність та ефективність збирання врожаю.

 • Самовирівнювальна система очищення компенсує нахил до 12% задля збільшення потужності при роботі на схилах;
 • Повністю регульоване попереднє решето означає адаптованість до будь-яких культур та умов;
 • Система Trisweep від Case IH здійснює ефективний повторний обмолот непіддатливих залишків в системі очищення;
 • Решета регулюються з сидіння.
Комбайн зернозбиральний Case IH Axial-Flow серії 240

СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ.

Система очищення Cross-Flow використовує перевірений вентилятор V-подібної форми, який переганяє великі об'єми повітря. На відміну від традиційних систем, тут не створюються повітряні кишені, а розподіл повітряних мас під решетами є рівномірним. Крім того, швидкість вентилятора є повністю регульованою для роботи з дрібнонасіннєвими культурами, а вихідний патрубок вентилятора спрямовує потік повітря на решета більш ефективно, що сприяє підвищенню якості очищення. Вентилятор з гідравлічним приводом здатен підтримувати швидкість роботи незалежно від навантаження двигуна. Це забезпечує ту високу ефективність очищення, якою пишаються користувачі Axial-Flow®.

КОМБАЙНИ AXIAL-FLOW® ВІД CASE IH ОСНАЩЕНІ ОДНИМИ З НАЙБІЛЬШИХ ЗЕРНОВИХ БУНКЕРІВ НА РИНКУ:

Якщо Ви працюєте на великих полях та збираєте високоврожайні культури, Ви будете здивовані тим, які широкі можливості пропонує зерновий бункер на машинах Axial-Flow®. Вони достатньо великі для того, щоб оптимізувати процес збирання та уникнути непродуктивних перегонів машини до кінців поля задля стаціонарного розвантаження.

Комбайн зернозбиральний Case IH Axial-Flow серії 240

СПРОЩЕНИЙ ДОСТУП.

Для випадків, коли необхідно потрапити всередину зернового бункера для проведення технічного обслуговування, ремонту або очищення, інженери Case IH зробили цю задачу максимально безпечною та простою. Тепер отримати повний доступ в разі необхідності стало набагато простіше.

ЗБІЛЬШЕНА МІСТКІСТЬ.

Комбайни Axial-Flow® серії 240 оснащені складаними надставками зернових бункерів, що управляються за допомогою гідравліки. Розкладні кришки дозволяють здійснювати наповнення великою кількістю матеріалу без просипання. Вони складаються з кабіни задля спрощення транспортування або захисту від погодних умов.

ПРЕКРАСНЕ ПОДРІБНЕННЯ ТА РОЗКИДАННЯ, ІДЕАЛЬНІ ВАЛКИ. ПОЧАТОК НАСТУПНОГО СЕЗОНУ.

Яким би не був Ваш план посівної на наступний сезон, комбайн, який залишає після себе рівномірно розподілену та добре подрібнену солому на рівній стерні - це хороший початок для подальших робіт, незалежно від того, чи це ОРАНКА, мінімальна культивація або пряме внесення. Саме це Ви отримаєте з новими соломоподрібнювачами Case IH. А якщо Ви все ж вирішите запакувати свою солому в тюки, то побачите, що комбайни Axial-Flow® залишають після себе ідеально рівні, акуратні валки, які легко вкладати в тюки.

Комбайн зернозбиральний Case IH Axial-Flow серії 240

ПОДРІБНЕННЯ

В режимі подрібнення унікальний 120-лезовий подрібнювач розрізує солому для її якнайшвидшого розкладання перед наступним посівним сезоном. Перемикатися між подрібненням та розкиданням віднині ще простіше завдяки опціональному перемикачу в кабіні: Ви починаєте подрібнення та розкидання з кінця гону, а потім перемикаєтесь на режим валкування. Ця зміна займає всього хвилину, тому Ви не втратите цінного часу, призначеного для збирання врожаю.

Комбайн зернозбиральний Case IH Axial-Flow серії 240

РОЗКИДУВАННЯ

Пожнивні залишки можна розкидати на повну ширину жниварки симетрично позаду комбайна або далі від межі росту культури, покриваючи всю площу. Завдяки опціональному електронному регулюванню розкидувача з кабіни схему розкидання можна ідеально налаштувати в умовах будь-якого вітру - розкидання по полю залишається рівномірним, що дозволяє гарантувати швидке розкладання, контроль ерозії ґрунту та спрощення орних робіт.

Комбайн зернозбиральний Case IH Axial-Flow серії 240

ВАЛКУВАННЯ

Солому можна розкидати у валки з половою або без неї залежно від майбутнього використання залишків за бажанням фермера або покупця за договором. Форма вкладання валка по стерні змінюється за допомогою регульованого жолоба.

МЕНША СКЛАДНІСТЬ, БІЛЬШЕ ЧАСУ В ПОЛІ. ПРИВОДИ.

Всі приводи комбайна живляться від центральної коробки передач, яка встановлюється безпосередньо на двигуні для забезпечення максимальної ефективності. Axial-Flow® є унікальним комбайном, оскільки передача основного тягового зусилля у ньому досягається без використання ременів, що допомагає уникнути проблем, пов'язаних з проковзуванням, зношуванням, обслуговуванням та заміною.

Комбайн зернозбиральний Case IH Axial-Flow серії 240

ТРАНСМІСІЯ POWER PLUS CVT.

Завдяки унікальній варіаторній технології привод ротора Power Plus™ забезпечує найкращу можливу ефективність роботи при невисоких вимогах до його обслуговування:

 • необмежене регулювання швидкості ротора на ходу;
 • у випадку забивання можна увімкнути реверс ротора;
 • надійна робота без проковзування за будь-яких навантажень на ротор.

ПЕРЕДОВА ТЕХНОЛОГІЯ ПРИВОДІВ.

В порівнянні з іншими комбайнами машини Axial-Flow® серії 240 мають меншу кількість ременів, що призводить до покращення передачі потужності та підвищення надійності.

Безступінчаста трансмісія CVT для жниварки (на замовлення): Відсутні ремені та ланцюги для забезпечення ефективної передачі потужності до широких жниварок. Автоматичне підлаштування швидкості жниварки до швидкості ходу дозволяє обрати оптимальне співвідношення між швидкістю роботи жниварки та швидкістю пересування комбайна. Коли комбайн пришвидшується або сповільнюється, швидкість жниварки автоматично підлаштовується до швидкості пересування.

Привід CVT Power plus до ротора та чотирьохшвидкісна коробка передач ротора забезпечують найбільш ефективну передачу потужності від двигуна.

Функція розблокування ротора дозволяє оператору вмикати реверс ротора прямо з кабіни та використовувати всю потужність машини, не боячись того, що доведеться вручну розблоковувати ротор або замінювати ремінь.

ВИСОКА ПРОХІДНІСТЬ ПО ВАШИХ ПОЛЯХ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЗАХИСТ ВАШОЇ ЗЕМЛІ.

Ми розуміємо, що земля є найбільш цінним Вашим ресурсом, тому ми усвідомлюємо, наскільки важливо забезпечити передачу потужності, яка б не призводила до ущільнення ґрунту. Компанія Case IH має заслужену репутацію фахівця у створенні систем гусеничного ходу для високопродуктивного обладнання, а Quadtrac від Case IH давно є впевненим лідером серед високопотужних тракторів за показниками зчеплення з ґрунтом, прохідністю та малою транспортною шириною.

Комбайн зернозбиральний Case IH Axial-Flow серії 240

СИСТЕМА ГУСЕНИЧНОГО ХОДУ З ГУМОВОЮ АМОРТИЗАЦІЄЮ.

 • При роботі на багнистих та м'яких ґрунтах системи гусеничного ходу Case IH забезпечують більш потужне тягове зусилля в порівнянні з колісними системами.
 • Гусеничні комбайни оснащені двигунами з регульованою швидкістю для покращення зчеплення з поверхнею та руху на схилах для підвищення ефективності в полі.

СИСТЕМА ГУСЕНИЧНОГО ХОДУ З ПІДВІСНИМИ КОТКАМИ.

 • Повністю підвісна система для створення найкращої підвіски та забезпечення найкращої адаптації до ґрунту.
 • Кожний окремий підвісний циліндр може вільно рухатись та підлаштовуватись до нерівностей землі задля того, щоб гарантувати рівномірний розподіл тиску по всій площі гусениці.

ПЕРЕСУВАЙТЕСЬ ПО ҐРУНТУ З ЛЕГКІСТЮ.

 • Менше ушкодження ґрунту завдяки значному зниженню тиску на поверхню землі.
 • Здатність збирати врожай навіть в умовах м'яких ґрунтів.
Комбайн зернозбиральний Case IH Axial-Flow серії 240

КАБІНА AXIAL-FLOW®. НОВА КАБІНА.

Для максимального збільшення продуктивності потрібен найкращий комбайн та найкращі умови для оператора, за яких він зможе працювати в ідеальному середовищі і бути захищеним від всіх елементів, які втомлюють його та знижують його концентрацію. Сучасні комбайни повинні працювати багато годин поспіль, управлятися з родючими культурами та забезпечувати оптимальну якість. Тому кабіна комбайна, що пропонує комфортне робоче середовище, є абсолютно необхідною. Саме тому наші інженери створили одну з найтихіших, найпросторіших та найзручніших кабін на ринку, розроблену спеціально для довгих та продуктивних робочих днів. Кабіна встановлена на нових гумових опорах, які ще більше знижують вібрації. Панель приладів вбудована в підлокітники сидіння для забезпечення спрощеного доступу для оператора. Обирайте з двох типів кабін - версії Comfort та Luxury, оснащені електронно регульованими дзеркалами, збільшеним відсіком для зберігання, напівактивним сидінням та портативним холодильником з активним охолодженням.

ТИХА, СПОКІЙНА, ЗРУЧНА.

Оператор Case IH заслуговує на зручне середовище. Підніміться по легкодоступній складаній драбині на широку платформу, і за дверцятами кабіни Ви знайдете просторе робоче місце, великий відсік для зберігання та комфорт, що спираєтсья на такі продумані деталі як ергономічна схема розташування органів керування, сидіння оператора з пневматичною підвіскою, низький рівень шуму та безперешкодний огляд.

ВАШ РОБОЧИЙ ДЕНЬ НЕ МАЄ ОБМЕЖЕНЬ.

Сільськогосподарські роботи передбачають якомога швидше збирання дозрілих культур з поля, тому під час збирального сезону праця в полі інколи розтягується до пізньої ночі, що вимагає багато світла. Прожектори, вмонтовані в дах, повністю задовольняють потреби в освітленні робочої зони. Світлові прилади зернового бункера, розвантажувального шнека та задньої частини комбайна забезпечують всебічне освітлення важливих ділянок вночі. Також доступний пакет газорозрядних ламп високої інтенсивності (HID).

Комбайн зернозбиральний Case IH Axial-Flow серії 240

ЦЕНТР КЕРУВАННЯ.

Завдяки сенсорному монітору AFS Pro 700 на правій консолі всі важливі дані та налаштування доступні Вам за одним дотиком, дозволяючи Вам керувати своїм комбайном просто та ефективно. Схема розташування елементів на сенсорному моніторі AFS Pro 700 є логічною та зрозумілою. Ліва сторона надає повну інформацію стосовно всіх важливих робочих даних, а права сторона пропонує до вибору різноманітні "шаблони", що відображають поточні налаштування комбайна або дані моніторингу врожайності.

КОМПЛЕКТАЦІЯ COMFORT.

Кабіна комплектації Comfort має ергономічне розташування органів управління, яке завжди надасть Вам повний контроль над комбайном, необмежений панорамний огляд, зручне сидіння та великий простір для ніг. Багатофункціональний важіль управління ходом та пересувний сенсорний монітор AFS Pro 700 зручно вбудовані в праву консоль. Робота в такому середовищі - це справжнє задоволення, оскільки Ви зможете насолодитися вражаючим поєднанням комфорту та продуктивності.

КОМПЛЕКТАЦІЯ LUXURY.

Окрім всіх елементів, що присутні в комплектації Comfort, кабіна комплектації Luxury додатково пропонує електрично регульовані дзеркала, ще більше місця для зберігання, опціональне напівактивне сидіння та холодильник з активним охолодженням. Таким чином, їжа та напої залишаться свіжими та освіжаючими, що робить кабіну ще комфортнішою.

Робочі органи
КРЕСТОПОДІБНІ - 4 НОЖІ НА РОТОР
КРЕСТОПОДІБНІ - 4 НОЖІ НА РОТОР
5,75*5,75
КРЕСТОПОДІБНІ - 4 НОЖІ НА РОТОР
КРЕСТОПОДІБНІ - 4 НОЖІ НА РОТОР
70*70
Навішування
Зубчасті диски
Зубчасті диски
2610*2610
Зубчасті диски
Зубчасті диски
262*61
Зубчасті диски
Зубчасті диски
261*2610
Зубчасті диски
Зубчасті диски
2612*61